B-kategooria kursused Tallinnas

Autokool BALTIKA korraldab Tallinnas B-kategooria sõiduautode juhtimiskursuseid.

Kohustuslik riiklik programm koosneb 30. teooriatunnist ja 24. sõidutunnist (ühe sõidutunni kestvus on 45 minutit). Arvestuslik õpingute aeg autokoolis on kaks kuud. Autokool BALTIKA erineb teistest autokoolidest selle poolest, et võimaldab õpilastel läbida programmi individuaalse programmi alusel ning just õpilasele sobivas tempos.

Teooria

Teoorialoengud toimuvad Tallinnas nii nädalavahetustel kui ka tööpäevadel hommikuti ja õhtuti. Õpilane saab ise valida, millist rühma ta külastab ning valib endale seega sobivaima õppimistempo.

Autosõit

Õiged autosõiduvõtted võivad olla eluliselt vajalikud, seega pakume võimalust külastada tasuta prooviks üht sõidutundi, et näha, millised on meie autokooli sõiduõpetajad.

Vajalikud dokumendid

Autokoolis koha peal registreerides on vajalikud:

 • isikuttõendav dokument (pass, ID kaart)
 • tervisetõend*
 • foto 3.4x4.5cm
  * tervisetõendi väljastab perearst ning see kehtib 10 aastat.

  Registreerida kursusele või küsida lisainfot võib telefonil 508 72 49 või 5690 6437 (vene keeles), e-posti teel või otse internetis meie registreerimislehel.

  Autokooli kursuse maksumust ning sellega kaasnevate kulutuste kohta saad lugeda siit.

  Autokooli õpingud lõppevad eksamiga ning autokooli lõpetamise tunnistuse välja andmisega. Konsultatsioonid, eksamid ning korduseksamid on meie koolis tasuta.

  ARK-i eksam

  Peale autokooli lõpetamist on võimalik sooritada eksam ARK-is. See koosneb kahest osast: teooria ja autosõit. Riikliku eksami autosõit on kõige raskem etapp teel juhilubade saamise suunas. Selleks, et suurendada oma õpilaste võimalusi, pakume välja järgmisi võimalusi: a) sooritada autosõidueksam mitte Tallinnas, vaid väiksemas linnas, kus on rahulikum liiklus, b) lisasõidutunnid oma oskuste lihvimiseks ja täiendamiseks.

  Esmaabikursus

  Autokooli õpilane peab läbima esmaabikursuse ning seda tõendavat tunnistust küsitakse ARK-is enne eksamile minemist. Autokool BALTIKA organiseerib neid kursusi autokooli õpingute ajal. Kursuseid viivad läbi kvalifitseeritud meedikud.

 • Ülesse algussele